Ana sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Örgü, el işi , dantel , moda gibi konuları sevenler için açılmış olan yeniornekler.com websitesi zamanla bir çok kategori üzerine yayın yapmaya devam edecektir.

 

Sitemize yazar alımları mevcuttur. Şuan için 2 editör ve bir yönetici tarafından işletilmektedir. 17.10.2015 tarihinde açılmış olup ilk makale saat 23:00’da girilmiştir.

 

Ağırlıklı olarak havlu kenarı modelleri üzerine ve iğne oyası örnekleri üzerine yazılar ve resimler girilecektir.Eklenen yazılarda herhangi bir telif hakkı durumu var ise iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

En geç 48 saat içerisinde yazı yada resim sitemizden kaldırılacaktır.Sizlerde sitemize aynı şekilde iletişim bölümünden yazılarınızı ve resimlerinizi yollayabilirsiniz. En kısa zamanda incelenip yayınlanacaktır.

 

Yeniornekler.com sitesi olarak ilk amacımız siz değerli ziyaretçilerimizin en çok sevdiği ve sürekli takip ettiği moda sitelerinden bir tanesi olmaktır.

 

Eğer modayı çok seven ve yakından takip etmek isteyenler arasında yer alıyorsanız facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip eden üyelerimiz sitemize ilk eklenen içeriklerden anında haberdar olmakta ve herkesten önce görebilmektedir.