Ana sayfa / Gelinlik / Düğününüzde Gerçek Bir Prenses Gibi Görünün

Düğününüzde Gerçek Bir Prenses Gibi Görünün

2016 sezonunun açılması ile birlikte birbirinden güzel gelinlik modelleri alışveriş mağazalarının vitrinlerini süsler iken bizlerde moda ekibi olarak sizlere en güzel gelinlik modelleri 2016 galerimizi hazırlamak istedik.

 

Evlilik hazırlığı içerisinde olan bayanlar için gelinlik seçimi büyük bir önem olur iken en güzel ve en çekici gelinliğe sahip olmayı hemen hemen tüm bayanlar arzu etmektedir.

 

2016 yılının trend olacak gelinlik modelleri arasında ilk sırada önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yer alıyor. Çekici, estetik ve büyüleyici bir görünüme sahip olacağınız önü kısa arkası uzun gelinlik modellerine muhakkak göz atmalı ve satın almalısınız.

 

En güzel gelinlik modelleri 2016 galerimizde dikkat çeken bir diğer model ise kuşkusuz ki her sene olduğu gibi bu sene de kabarık gelinlik modelleri oluyor.

 

Hiçbir zaman kendisine olan ilgi azalmayan kabarık gelinlik modelleri kilo problemi olan ve olmayan bayanlara hitap ettiği için tercih ediliyor.

 

Bununla birlikte 2016 yılında kabarık gelinlik modellerini daha çok taş ve dantel süslemeleri ile görebileceğiniz. Çeşitli taşlar ile daha güzel bir görünüm alan bu gelinlik modeli ile düğününüzde göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

 

2016 gelinlik trendleri arasında bir diğer model ise mini gelinlikler olacak.

 

Mini gelinlik modelleri özellikle kapalı havalarda sıcaklardan etkilenmeden güzel bir düğün günü yaşamanıza yardımcı olur iken diğer yandan daha güzel, dikkat çekici ve büyüleyici bir hal almanıza da büyük katkı sağlayacak.

 


Evlenecek kızlarımızın en çok zorlandıkları ve en çok strese girdikleri konu gelinlik seçimi olmaktadır. Düğün tarihinden aylarca önce gelinlik modelleri incelenmeye başlanır.

 

Kumaş seçimi ve süslemeleri araştırılmaya başlanır. Modellerin yakışıp yakışmayacağı günlerce tartışılır. Bu gelin adayları için en önemli konudur.

 

Bu gün bir kere yaşanacak ve en güzel gelin olmak için çabalayacaktır. Düğün mevsimi yaklaşırken modacılar da modellerini defilelerle tanıtmaya başladılar.

 

Vitrinlerde sergilemeye başladılar. 2016 gelinlik modelleri arasında en göze çarpan husus dantelin çok kullanılması olmaktadır.

 

Ayrıca gelinliklerde artık beyaz yerine kırık beyaz ya da kemik rengi daha çok tercih edilmektedir ve bu yılın renklerinde de bunu görmekteyiz.

 

2016 gelinlik modelleri arasında kabarık etek modelleri daha çok göze çarpmaktadır. Eğer vücut yapınız da uygunsa kabarık modeller size de çok yakışacaktır.

 

Kabarık etek yanında balık etek modelleri de bu yıl çok görülecektir. Eteklerde pul işlemeler de kullanılmaktadır.  Danteller ise hem etekte hem de üst bölgede kullanılmaktadır.

 

2016 gelinlik modelleri sade olarak tasarlanmıştır. Bu sadelik dantel ve taş işlemelerle tamamlanmaya çalışılmıştır.

 

Straplez ve tek omuzlu modeller de çok kullanılmış ve yine dantel ve taş işlemelerle süslenmiştir. Gelinlik seçerken tabi en önemlisi vücut tipiniz olacaktır.

 

Özellikle kilolu bayanların kesinlikle bembeyaz gelinlik giymemesi ve kırık beyaz tercih etmesi gerekmektedir. Sitemizdeki modelleri de görmeden karar vermeyiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik seçerken her gelin adayının dikkat etmesi gereken belli başlı bazı kurallar vardır. Bunların başında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir