Ana sayfa / Lif / Banyonun Tamamlayıcı Aksesuarı Lifler

Banyonun Tamamlayıcı Aksesuarı Lifler

Bu yıla adımımızı attığımız bu günlerde her şey değiştiği gibi liflerde değişti. Bu yıla özel lifler yavaş yavaş gelmeye başladı. Yeni moda lifler ise renk renk, desen desen.

 

Bu yılın liflerinde örgüde son moda hakim bulunmakta. Çocuk elbisesi, düz örgü üzerinde kedi, köpek, kuş vs. hayvan figürleri.

 

Örgüden yapılabilecek lifler hem uzun ömürlü hem de sağlıklı olmakta. Yapımı kolay örgü lifleri hepimiz severek yapabiliriz. Hem kısa sürede bir şeyler başarmanın tadına varmış oluruz hem de çeyizimize bir katkı sağlamış oluruz.

 

Yalnız hanımlar bu lifin yukarıda anlattığımız gibi sağlıklı ve yumuşak olmasını istiyorsak ipimizi seçerken lif iplerinden seçmeliyiz.


 

Çünkü lif ipleri yumuşak olduğundan vücudu zedelemez. Sizlere birkaç lif örneği sunmak istiyorum. Sizde bu modellere bakarak kendi çeyizinize güzel güzel lifler örebilirsiniz.

 

Unutmayın çeyizinize biraz fazla lif yapmanızda fayda var. Ne de olsa büyüklerinize götüreceğiniz bohçaları da bu lifler süsleyecek. Örnekleri çoğaltmak mümkün ama biz en basit olanları eklemek istedik.

 

Eğer lif yapmakta zorlanıyorsanız lif yapıp satan ve bu işi ticarete döken kimselerle irtibata geçebilirsiniz. Sonuçta bazen yoğun iş temposundan dolayı bu işleri kendimiz yapacak zamanı bulamıyoruz.

Bu Yazıya da Bakın

Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Artık el işi örme liflerde modaya uydu ve farklı desenler ile farklı motifler ile kullanılmaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir