Ana sayfa / Abiye / Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri

Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri

Yaz ve kış olmak üzere her mevsim abiye kıyafetlerin giyilmesi için neden bulunmaktadır. Düğün, sünnet, nişan, özel davetler, yılbaşı kutlamaları gibi günlerde bayanların en çok tercihi abiye kıyafet giymektir.

 

Her yıl yeni modellerle abiye kıyafet modası da değişmektedir. Ama kumaş olarak daha yumuşak, ipek, saten, kadife gibi kumaşlar tercih edilmektedir. 

 

2016 abiye modellerinde hiç değişmeyen renklerden siyah yine en gözde renk olmaktadır. Ama farklı renkler de sizin tercihinizdir ve dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Mor, yeşil ve mavi de bu yılın gözde renkleri arasındadır.

 

Dantel süslemeler ise 2016 mezuniyet abiye modelleri arasında en çok görülen aksesuarlar olmaktadır.

 

Her renk abiye kıyafeti dantellerle süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda inci işlemeleri de bu yılın abiye kıyafetlerinde çok göreceğiz.


 

Genellikle sırt dekolteli ve tek omuzlu modeller bu yılın en beğenilen modelleri olacaktır. Modacılar defilelerinde bu modelleri kullanmaktadırlar.

 

Tabi abiye kıyafetlerde uzun etekler her zaman kullanılmaktadır.

Ama daha genç yaştakiler için mini abiye kıyafetler de hazırlanmaktadır. 2016 genç kız abiye modelleri arasında saten kumaşlar, tüller ve danteller öne çıkmaktadır.

 

Tabi abiye kıyafetlerde kullanılacak aksesuarlar da çok önemlidir ve şık takılarla kıyafetleriniz daha da güzel ve şık görünecektir.

 

Model seçerken en önemli husus kendi vücut yapınızı iyi bilmektir. Özellikle dekolte ve etek boyu seçerken vücut yapınızı daha da güzelleştirecek kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Bu Yılın Abiye Modası

2016 tesettür abiye modasında ister nişanlanacak genç kızlar için, ister bir davette giymek için tercih …

1 Yorum

  1. elin oğluna katılacağız diye gecelere akamayan genç erkekleri üzdünüz kızlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir