Ana sayfa / Lif / Gelin ve Damatlara Özel Lifler
Örgü Gelin Damat Lif Modelleri | Moda Park

Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Artık el işi örme liflerde modaya uydu ve farklı desenler ile farklı motifler ile kullanılmaya başlandı. Özellikle gelin çeyizlerinde mutlaka yer almaya başlayan gelin damat lifleri hem çok eğlenceli hem de çok kolay bir şekilde yapılabilir.

 

Genellikle pahalıya satılan gelin damat lifleri sizlere sunuyor olacak ve çok ucuza kendiniz yapmanız için aracı olmuş olacağız.

 

Gelin damat liflerinde birçok farklı ip çeşitleri kullanılıyor. Özellikle gelinlerin etek kısımları için 3 boyutlu olması adına kabartmalı ya da kılçıklı iplikler kullanılıyor.

 

Bir nevi 3 boyutlu lif olarak da kullanılmış olacak. Gelin çeyizi için liflerinde artık farklılık yapın ve hem gelin damat lifleri hem de gelin desenli lif veya sadece damat lif ile güzel sunumlar yapmaya başlayın.

 

Yıkandıkça bile gelin damat liflerin tasarımı bozulmayacak ve esprisi devam ediyor olacak. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu liflerde genellikle gelin beyaz damat ise erkek takım elbise ile yapılıyor ve ortaya tam bir gelin ile damat motifi çıkmış oluyor.

gelin-damat-ceyiz-lif-modelleri1-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Geçmişten şimdiye kadar olan zamanda annelerden kızlarına geçen el emeği ile hazırlanmış hepsi birbirinden güzel yeni örgü modelleri ile tekrar karşınızdayız.

 

Yeni örgü modellerinden biri ile yine annelerimiz sınır tanımamış ve yepyeni örgü modeli lif örnekleri ile karşımıza çıkmış.

gelin-damat-orgu-lif-modelleri-01-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Örgü modelleri ve havlu kenarı örnekleri her geçen gün tekrar karşımıza çıkıyor özellikle son günlerde bir geriye dönüş yaşanmakta ve tekrar eski hem iğne oyası modelleri hemde örgü işleri tekrar modern bir şekilde kullanılmaya başlandı.

 

Bunlardan bir tanesi de banyolarımızın vazgeçilmezleri haline gelen liflerde çıkıyor karşımıza asağıdaki galeride oluşturduğumuz birbirinden güzel lif modellerine bakabilir ve çalışmalarınızda kullanabileceğiniz hepsi birbirinden güzel yeni lif modellerini görebilirsiniz.

gelin-damat-orgu-lif-modelleri-01 Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Hepsi birbirinden güzel örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz bu örgü modelleri evlenecek kızların çeyizinde mutlaka bulunması gereken çalışmalardan biri.

 

Ama bunların arasında benim en çok beğendiğim ve kullanmanızı tavsiye ettiğim güzel olacağını düşündüğümüz gelin damat şeklindeki lif modelleri galerimizden beğendiğiniz lif modelini yeni çalışmanızda kullanabilirsiniz.

lif-modelleri-gelin-damat-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler


Gelin damat şeklindeki lif modelleri çeyizinize çok yakışacak lif modellerinin başında geliyor.

gelin-damat-orgu-lif-modelleri-06 Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Ayrıca kına gecesinde ülkemizin bazı yerlerinde liflerin dağıtıldığını biliyoruz eğer sizde böyle bir yerde yaşıyorsanız bu lif modellerinden birini davetlilerinize hediye edebilirsiniz.

 

Yeni evleneceklerin çeyizinde bulunması gereken iğne oyalarına verdiğimiz bağlantıdan bakabilirsiniz.

2015-gelin-damat-lif-modelleri-2015-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

gelin-damat-orgu-lif-modelleri-08-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

orgu-gelin-damat-lif-modelleri-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

 

gelin-damat-desenli-orgu-lif-jpg Gelin ve Damatlara Özel Lifler

Bu Yazıya da Bakın

Banyonun Tamamlayıcı Aksesuarı Lifler

Bu yıla adımımızı attığımız bu günlerde her şey değiştiği gibi liflerde değişti. Bu yıla özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir