Ana sayfa / İğne Oyası / Farklı İğne Oyası İle Hazırlanmış Yazma Kenarları
Yazma Kenarı Modelleri 2016_11

Farklı İğne Oyası İle Hazırlanmış Yazma Kenarları

2016 yılının en popüler baş örtüsü modelleri arasında bulunan yazmalar birbirinden farklı ve değişik yazma kenarı modelleri ile hem günlük olarak hem de özel günlerde bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Baş örtüsü olarak kullanımlarının dışında boynunuza bağlayabileceğiniz bu modellerle hoş bir tarz yaratabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

Sade bluzlarınıza hareketli bir hava katmak için de kullanabileceğiniz yazmalarla bu sezonun en şık bayanları arasında yerinizi alabilirsiniz.

 

Yapımı bir hayli kolay olan yazma kenarı modelleri arasından kendi zevkinize uygun olan seçenekleri belirleyebilir ve kolayca kısa süre içerisinde yapımını tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

Özellikle internet ortamında oldukça fazla sayıda bulunan seçenekleri inceleyerek eğer yeni başladıysanız kolay olan modellerin yapımına başlayabilir, ilerleyen dönemlerde de sizi biraz da olsa zorlayacak farklı modellerin yapımına geçerek kendinize birbirinden güzel ve şık görünen yazmalar yapabilirsiniz.

 

Yüzlerce farklı yazma kenarı modelleri arasından mutlaka kendinize uygun olan modelleri belirleyebilir ve kolayca yapımına başlayabilirsiniz.

 

Yazma Kenarı Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir