Ana sayfa / Patik / Yeni Sezon Kış Patik Çalışmaları
ceyizlik_patik1

Yeni Sezon Kış Patik Çalışmaları

İster gelin çeyizleriniz için, isterseniz günlük kullanım yapabilmeniz için en yeni patik modellerini gördünüz mü? Bu patikleri artık isterseniz basit isterseniz süslü model olarak kolayca örebilirsiniz.

 

Patik örgü modellerini yapmanız ortalama olarak birkaç gün sürecek ama sonrasında ise yıllarca kullanacağınız en güzel çoraba sahip olmuş olacaksınız.

 

Örgü çorap modelleri ise biraz daha farklı olacaktır. Daha çok dize kadar yapılan ve kalın iplikler ile örülen örgü çorap modelleri de çocuklar ve yetişkinler için soğuk havalarda en doğru tercih olabilir.

 


Örgü çorap modellerinde isterseniz düz motifler ya da desenler yapabilir ve örneklerine bakarak çıkarabilirsiniz.

 

Sizlerde en yeni en güzel patik modelleri ile artık yeni dönem çoraplarınıza kavuşun. İsterseniz converse modeli bir patik dahi yapabilirsiniz.

 

Hatta örgü pofidik terlik dahi yapabilirsiniz. Yani kısaca hem keyifli hem de sıcacık giymek için en güzel patik modellerini sitemizde bulun ve misafirlikte ya da özel günlerinize giyebilin.

 

Hatta çeyizleriniz için de en güzel seçeneklerden biri olacaktır.

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Doğan Bebekler için Patik

Yeni doğan patik modelleri yani yeni doğmuş bebeklere patik modelleri özellikle kış ayında vazgeçilmezlerden biridir.Peki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir