Ana sayfa / İğne Oyası / El Emeği İğne Oyası Modelleri

El Emeği İğne Oyası Modelleri

İğne oyası yapmak her bayanın hayalidir. Çeşitli modellere aşık olurlar ama oyaları yapmak cidden beceri ister. Bizlerde sizlerin kafasında fikir oluşması için çeşitli iğne oyası yazma kenarı modelleri paylaşıyoruz.

 

Bu örneklere göre çeşitli şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımlarına zor dedik ama işi bilenler için cidden çok kolay. Daha önce bir çok iğne oyası yapımı videosu ve anlatımı paylaşmıştık.

 

Uzun uzun bu yazımda da yapılışlarını anlatmayacağım. Bunlara iğne oyası modelleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri resimlerle baş başa bırakmak istiyorum. Aklınıza takılan yerleri sorabilirsiniz. Aşağıdan fotoğrafları inceleyin, yorum yapın. Hemen dönüş yapılacaktır. Ayrıca facebook sayfamızı da takip etmeyi unutmayın.

 


iğne-oyası-modelleri-1 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-2 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-3 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-4 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-5 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-6 El Emeği İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-modelleri-7 El Emeği İğne Oyası Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir