Ana sayfa / Elbise / Etek giymeninde bir inceliği var

Etek giymeninde bir inceliği var

Düğmeler, zımbalar ve fermuarlar kıyafetlerde işlevleri dışında süsleme amacıyla da kullanılıyor.

 

Hatta bu konuda kendiniz de bir şeyler yapabilirsiniz; açık yakalı bir penye bluzunuzun yakasının etrafına rengarenk düğmeler dikmek veya kot kumaşından yapılmış bir çantanın üzerini küçük fermuarlarla süslemek gibi.

 

Düğmeli etek çeşitleri arasında mini etek tarzında, tesettür giyim stiline de uygun uzun ve bol etekler şeklinde, diz altı boyda modeller bulabilirsiniz.

 

Bol, rahat ve zarif; boyu diz altında olan bir düğmeli şifon etek içine sokulan dar bir üstle tamamlandığında ortaya şık bir görünüm çıkıyor; eteğin beline ince bir mavi kemer takılıp altına da topuklu mavi ayakkabılar giyildiğinde ise muhteşem bir görüntü oluşuyor.

 


Arka ortasında etek ucundan yukarıya doğru dizilmiş açık renk düğmelerin bulunduğu düğmeli bir siyah kalem etek platform topuklu siyah ayakkabılarla ve kısa bir bluzla tamamlanabilir.

 

Bu tip etekler bir veya iki yandan, önden veya arkadan düğmeli olabiliyor. Sade bir kot veya kalem eteğiniz varsa böyle bir süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Düğmeli etek modelleri arasında yeşil, mavi, pembe, kırmızı gibi renklerde olanları da mevcut, ayrıca jean tutkunlarındansanız düğmeli kot etek modelleri de bulabilirsiniz.

 

Diz üstü kırmızı etekler de düğme detaylı etek modellerini sevenlerin ilgisini çekebilir. Böyle bir eteği serin sonbahar günlerinde siyah kısa bir hırka, siyah çorap ve ayakkabılarla tamamlayarak çok hoş bir görünüme bürünebilirsiniz.

 

Veya üstüne kırmızı ve başka renklerden oluşan bir ekose gömlek de giyebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir