Ana sayfa / Lif / Derya Baykal Lifleri

Derya Baykal Lifleri

Merhaba değerli okuyucularımız bugün yepyeni bir konuyla karşınızdayız her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da sizlere birbirinden güzel lifler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 

Bugün sizlere ekranların sevilen isimlerinden TV8 ekranlarında yayınlanan Derya Baykal‘ın sunduğu programdaki lif çalışmalarından bahsedeceğiz.

 

Bu işlere merak saran örgü konusunda bilgi almak ve bu konuya yeni başladığı zaman yapabilecek örgü çeşitleri arayan bayanlar ya internetten çeşitli araştırmalar yaparak bir şeyler öğrenmeye çalışır veya TV ekranlarında yayınlanan programlardan bakarak lif çalışması bulurlar.

 

Ekranlardan bu programları takip edenler arasında yer alıyorsanız bu konuda en çok tercih edilen isim Derya Baykal bizde bu yazımızda sizlere derya baykal’ın beğenilen liflerini göstermeye çalışacağız.

 

Derya Baykal ekranlarda hepsi birbirinden güzel lif örnekleri, patik modelleri, şal örnekleri, atkı modelleri, eldiven modelleri gibi çalışmalara imza atmaktadır eğer hala izlemediyseniz en kısa zamanda bu programı izleyebilirsiniz.

 

Bu programda sürekli konuk olanların yaptığı birbirinden farklı örgü ve diğer çalışmalar anlatıldığından dolayı kolayca neyin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.


 

Eğer havlular hakkında bilgi almak istiyorsanız programın bu bölümünde çok güzel çalışmalara yer veriliyor.

 

Derya Baykal lif resimleri ile banyolarımızın vazgeçilmezi haline geren liflerin çok kolay bir şekilde örülme şekli hakkında bilgi alabilir ve banyolarınızı hepsi birbirinden güzel lifler ile süsleyebilirsiniz.

 

Eğer geçmiş programları izlemek istiyorsanız internette “Deryalı Günler” programı olarak aratırsanız programın videolu anlatımlarını görebilirsiniz.

Ayrıca programa bakarak birbirinden güzel lifler hakkında bilgi alabilir ve yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

 

Özellikle banyolarda kullanılmak üzere eldiven şeklinde yapılan lifler çok fazla kişi tarafından beğeniliyor ve en çok kullanılan lif çalışmaları arasında yer alıyor.

 

Eldiven lifleri isterseniz iğne oyaları ile örebilir isterseniz şiş kullanarak örebilirsiniz.Bu modelde dört parmak kapalı şekilde yapılan lif banyoda hem lif hem de kese görevi görmektedir.

 

Yapılacak olan bu lifler için hepsi birbirinden güzel farklı çalışmalar için aşağıdaki resimlere bakabilir siz en çok beğendiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Banyonun Tamamlayıcı Aksesuarı Lifler

Bu yıla adımımızı attığımız bu günlerde her şey değiştiği gibi liflerde değişti. Bu yıla özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir