Ana sayfa / Havlu Kenarları / Değişik Havlu Kenarı Örnekleri
Değişik Havlu Kenarı Örnekleri_11

Değişik Havlu Kenarı Örnekleri

En değişik havlu kenarı örnekleri

Eskiden büyükannelerimizin yaptığı havlu kenarları giderek yaygınlaştı ve 7’den 70’e herkesin ilgisini çeker oldu.

 

Artık sadece Anadolu kadınının elinde görmüyoruz pek çok bölgemizde havlu kenarı yapan bayanlar var.

 

En güzel Havlu kenarlarının bu denli tutulmasının nedenleri nelerdir? Kısaca onları anlatalım.İnternet hayatımıza girdiği günden bu yana hep bir yenilik geldi hayatımıza bunlardan bir tanesi de internet üzerinden alışveriş yapmak, şuanda internetten alışveriş çılgınlığı yaşandığını herkes biliyor.

 

Peki ya internetten havlu kenarı almak? Sanırım herkesin aklına gelmemiştir. Ancak rahatlıkla satın alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

Bayanlar sosyal medya üzerinden havlu kenarlarını satmaya başladılar. Havlu kenarı yapımı bir enstrüman çalmayı öğrenmek gibidir adım adım başlar, zamanla ilerler öğrendikçe daha da iyisini yaparsın.


 

Öğrenirken acele etmeden doğruyu öğrenerek başlamak en akıllıca olanıdır. Havlu kenarı modellerinde de rekabet olur mu? Demeyin, rekabet yeni modellerin piyasaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Havlu Kenarı Örnekleri Videosu

 

Çeyiz hazırlayan genç kızlar yada havlu kenarı satın almak isteyen bayanlar sıklıkla sosyal medya üzerinden satış yapan bayanlarla temasa geçerek istedikleri modelleri satın alabiliyorlar.

 

Yeni havlu kenarı modelleri arasında dantelli modellerin arttığını görüyoruz. Dantel her şeye renk kattığı gibi havlu kenarlarına da bir şıklık katıyor.

 

Çeşitli desenlerle süslü modeller, çiçekli modeller, hayvan figürleri ile süslenen havlu kenarları her bayanın ilgisini çekecek kadar güzel bir şekilde işlenmiş.

Değişik Havlu Kenarı Örnekleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir