Ana sayfa / Dantel / Dantel ile Yapılmış Salon Takımları

Dantel ile Yapılmış Salon Takımları

Ülkemizin dekorasyon zevkleri arasında örtüler önemli bir yer tutmaktadır. Masalara, sehpalara, büfelere birbirinden güzel örtülerek konularak dekorasyonlara farklı bir hava katılmaktadır.

 

Ama özellikle de bu örtülerin dantel olması tercih edilmektedir. Salonlarımızda masa, sehpalar ve büfe yer almakta ve bunlara dantel örtüler serilmektedir.

 

Bu örtüler takım olarak yapılmakta ve çeşitli boyutlarda olmaktadır. Dantel salon takımı modelleri ile salonlarımız daha da canlı ve hareketli bir tarza bürünmektedir.

 

Evlenecek kızlarımızın çeyizlerinde birbirinden güzel modeller yer almaktadır. Günlük kullanım için farklı modeller, özel günler için farklı modeller kullanılmakta ve her durumda salonlarımız daha farklı bir hava yansıtmaktadır.

 

Mağazalarda çok çeşitli dantel salon takımı örnekleri bulabilmekteyiz. Ama el emeği ile yapılan modellerin değeri daha farklı olmakta ve salonlarımıza bir zenginlik vermektedir.


 

Tek parça modeller ya da motifli modellerle salonlarımızı süslemekteyiz. Dergilerde de farklı modelleri açıklamalarıyla bulabilmekteyiz.

 

Ama şimdi internette onlarca sitede yüzlerce salon takımı modellerini de bulabilirsiniz. Bu modeller içinde en güzel dantel salon takımı modelleri sitemizde bulunmaktadır.

 

Hiçbir yerde bulamayacağınız modellerle sadece sizde olacak takımlara sahip olmak için sitemizdeki modelleri tercih etmelisiniz. Hepsinin detaylı açıklamaları da sitemizde yer almaktadır.

 

Masa örtüleri, sehpa örtüleri ve büfe örtüleri ile şık ve modern salonlara sahip olmak için modellerimizi görmenizi tavsiye ederiz. Böylece size özgü bir salon yaratmış olacaksınız.

Dantel Salon Takımı Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Kasnak Modelleri

Kasnak işi diğer örme ve dantel işine göre daha fazla malzemelidir ama yapması kolay ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir