Ana sayfa / Örgü / Çeyizleri Süsleyecek Tığ Oyaları
çeyizlik tığ oyası modelleri00008
çeyizlik tığ oyası modelleri00008

Çeyizleri Süsleyecek Tığ Oyaları

Anadoluda yaşayan genç kızlarımız kendileride hazırlarlar çeyizlerini. Komşular bir araya gelince kim önce bitirecek diye yarışırlar.

 

Çeyiz sandıklarının içini doldurmak içindir hepsi… Çeyiz sandıklarına sadece el emeği göz nuru işler koyulmaz.

 

O işleri yaparken hayallerde koyulur sandıklara, düşlerde, yaparken ki gülüşlerde, şakalarda, o an ki anılarda koyulur sandıklara…

 

Yarışı kazanmak değildir aslında önemli olan. Yarış bahane muhabbet şahanedir. Sizinde yaparken yarıştığınız bir komşunuz, bir arkadaşınız var ise önerim acele etmeyin.

 

Yarışı kimin kazandığının çok önemi yoktur. Önemli olan eserin güzelliğidir. Bırakın yarışı o kazansın ama sizin yaptığınıza imrenek baksın.

 

O kazandığıyla siz ise yaptığınızla övünün. Kazanmak her zaman birinci olmak değildir. Bazen en güzelini yapabilme becerisini göstermektir.

 

Ve ne kadar çok çeşit, o kadar çok güzellik. Çeşit sayınızın fazla olması için  çeyizlik tığ oyası örnekleri var sitemizde, bu örnekleri inceleyebilrsiniz.

 

Aynısını belki de çok daha güzelini, istediğiniz biçimde, zevkinize uygun renk seçimleri kullanarak sizlerde yapabilirsiniz.


 

Sizlerde çeyizlik tığ oyası örnekleri arıyorsanız birbirinden harika örnekler sitemizde yer almaktadır. 2016 yılına yaklaştığımız şu dönemlerde, sizler için araştırıp, farklı farklı yerlerden bulduğumuz örnekleri sizin için yayınlıyoruz.

 

Sürekli güncel olan sitemizde 2016 çeyizlik tığ oya örnekleri , bulabilir kendiniz yapabilirsiniz, sizlere ilham kaynağı olacağından şüphemiz yok.

 

Sitemizde ki örnek modeller sayesinde ufkunuz ve hayal gücünüz gelişecek, kendinizde hiç bir yerde olmayan, sizin hayal gücünüzle yapabildiğiniz eserler olacaktır.

 

Eğer bu tarz kendinizin yaptığı çeyizlik tığ oyası örnekleri var ise bizi bir komşunuz gibi düşünerek, bizimle paylaşırsanız, sitemizde yayınlayarak başkalarının da faydalanmasını sağlayabiliriz.

 

Harikulade çeyizlik tığ oyası örnekleri içinde sizinde yaptığınız örneklerin olması için lütfen bizimle yukarıda bulunan iletişim menümüzden bize ulaşınız.

Çeyizlik Tığ Oyası Örnekleri

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir