Ana sayfa / Havlu Kenarları / Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Resimli
Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri Resimli_11

Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Resimli

Bu yazımızda çeyizlik havlu kenarı modellerini ve genç kızların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz havlu kenarı modellerini anlatacağız.

 

Her çeyizde yer alan olmazsa olmaz havlu kenarları bizler için gelenekselleşmiş bir objedir. Geçmişten gelen bu değerlere günümüze kadar sahip çıkan bir toplum olduğumuz için havlu kenarları halen daha çeyizlerdeki yerini alır ve yeni evli bayanların evinde sergilenir.

 

Havlu kenarları 2 ye ayrılır. Basit ve zor olarak tanımlanan modeller vardır. Bazı modeller var ki çok derin işçilik ister bazıları ise herkesin yapabileceği kadar kolay, hepinizin zor ve güzel modelleri istediğine hiç şüphe yok ancak bu modelleri yapabilmek oldukça zordur.

 

Bildiğiniz gibi çeyizde sergilenecek modeller ne kadar güzel olursa o kadar iyidir. Diğer bayanların bu ne kadar güzelmiş sözleri sizleri kesinlikle çok mutlu edecek bundan şüphemiz yok, o halde zor modelleri öğrenmekten ve yapmaktan başka çare de yok.


 

Zor modelleri yapmaya başlamadan önce bu konuda ne kadar yetenekli alışık olduğumuzu bilmek gerekir. Birden zor modellere dalmak başarısızlık getirecektir.

 

Başka bir yerde gördüğünüz havlu kenarı modeli çok hoşunuza gidebilir onun aynısını yapmak yerine kendi hayal gücünüzle size özgü modelleri de çıkarabilirsiniz.

 

Böyle yaparsanız hem değişik modellere sahip olacak hem de farklılığınızı yansıtacaksınız. Özel motifler bulmak için havlu kenarı modellerine bakarak ilham alabilirsiniz.

 

Ayrıca 2016 havlu kenarı modelleri, Papatya Havlu Kenarı Modelleri konularını inceleyebilirsiniz. Çeyizlik havlu kenarı modelleri resimleri aşağıdadır.

 

Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri Resimli

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir