Ana sayfa / İğne Oyası / Çeyizlerinize Renk Katacak Yeni Örnekler
İğne Oyası Örnekleri 2016_14

Çeyizlerinize Renk Katacak Yeni Örnekler

Birçok takipçimizin bizleri iğne oyası örnekleri konusunda merakla takip ettiğini çok iyi biliyoruz onun için bu konuda da bir hayli seçici olmayı tercih ediyoruz.

 

Özellikle iğne oyalarını ele alacak olursak bu konu bayanların en fazla ilgi gösterdikleri bir alandır. Çalışmayan ya da boş vaktini değerlendirmek isteyen bayanların tercihi bu yönde bir uğraşıdır.

 

Genellikle yazmalarınız ve tülbent kenarlarınız gibi giysilerinizin kenarlarına uygulamış olduğunuz bu güzel süslemeler sizlere her zaman bir ayrıcalık kazandırmış olacak.

 

Bayanlar genellikle birbiri ile pişti olmaktan çok korkarlar bu korku kıyafetlerde olduğu kadar aksesuarlarda da aynıdır.

 

Özellikle sizlere yazmalar ve süslemeleri örnek gösterecek olursak onlarda da değişmeyen bir konudur. Bayanlar teknolojiden de faydalanarak sürekli bir arayış içerisinde hiçbir yerde olmayan daha önce görmedikleri modelleri aramaya çalışırlar.

 


İğne oyası örnekleri konusunda yazmayı ele alacak olursak yazmanın çok eskilere dayanan bir tarihi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de yazmanın bir çok örneğini bulabilirsiniz.

 

Yazmalar ev hanımları için çok önemlidir çünkü günlük kıyafet kullanımında eğer ki kapalı bir bayan iseniz sürekli yazmalı ya da başınızın kapalı olması gerekir bunun içinde özellikle yazma ve başörtüsü için en güzel modeli seçmeniz size hem bulunduğunuz arkadaş grubu arasında hem de psikolojik anlamda ayrıcalık ve rahatlama sağlayacaktır.

 

Üstelik dinimizin de bizlere kapalı olmayı emrettiği için en şık şekilde kapanmak bunun içinde gerekse yazmanızın yemeninizin başörtünüzün kenarlarını süslemek size ayrıcalık verecek.

 

İğne oyası aslında bayanlar için oldukça eğlenceli bir aktivitedir.  Eşyalarınızın kenarlarını süslemek te bir sanattır. Bu bir hobi olarak yapılmasının yanı sıra ev hanımlarının evde para kazanmaları için tercih edilmektedir.

İğne Oyası Örnekleri 2016 Galerisi

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

4 yorumlar

  1. Tığ ve İğne Oyası Yemeni Kenarları

  2. teyzem facebookta iğne oyası videosu paylaşıyo ya. süper değil mi asğıdgğspadg

  3. Evde İğne Oyası Yaparak Para Kazanmak

  4. Şuraya bak ya venüsle dünya bir olmuş dantel örüyor. Ne ara bu kadar yakınlaştı bunlar. Hem de iğne oyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir