Ana sayfa / Havlu Kenarları / Çeyizleriniz İçin Havlu Kenarı Örnekleri
Farklı modelleriyle yıldız havlu kenarı çeşitleri çeyizleriniz ...

Çeyizleriniz İçin Havlu Kenarı Örnekleri

En yeni havlu kenarı örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz. Çeyizlerin vazgeçilmez eşyası olan havluların birbirinden değişik modelleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

 

Boncuklusu , halkalısı , pullusu işlemelisi , nakışlısı.. vs gibi bir çok değişik model söz konusu.Peki ya en önemlisi sizin beğendiğiniz model ne ?

 

Çeyinizdeki havlu kenarlarının görterişli olmasını mı istiyorsunuz? Resmini verdiğimiz havlu kenarı hem çok basit hemde görüntü olarak çok zengin duruyor.

 

Bu havlu kenarımızda halka çeşitlerinde en ufağını kullanacaksınız. Kullanacağınız ipinde floş ip olmasına özen gösterin.

 

Ütüsü kolay ve kısa zamanda bozulmuyor. Örneğimizde ilk olarak tabandan başlıyoruz. Yapacağınız havlunun büyüklüğü kadar zincir çekin ve üzerine 2 sıra kutu geçin.

 


Bir sonraki sıra için istediğiniz boşluğu elde etmek için zincir çekip kutu yapın ve üzerine sık iğne yapın. Tabanın bitiminde yine 2 sıra kutu yapıyoruz.

 

Çiçeklerini yapmaya başladığınızda çiçekler arasında 2 kutu kalmasına dikkat edin. Çok sık ve çok seyrek iyi durmaz. Halkayı kullanarak yaptığımız papatyaları 1e düşürecek kadar azaltıyoruz. Çeyizlik havlularda ölçü 5 tane salkım oluyor.

 

İki renkte ve tek renkte yapılabilecek güzel bir örnek modelinde tabanın etrafını tirfil yaparak daha da süsleyebilirsiniz

 

İkinci bir renk kullanmak isterseniz tercih sizin tabi ki ama simli olması havlu kenarını daha şık gösterecektir.

 

Daha fazlası için kategorimiz havlu kenarı ziyaret ediniz.

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir