Ana sayfa / Havlu Kenarları / Çeyizler İçin Havlu Kenarı Modelleri
Çeyizler İçin Havlu Kenarı Modelleri_11

Çeyizler İçin Havlu Kenarı Modelleri

Şimdilerde ne kadar unutmaya başlamış olsak da en köklü adetlerimizden biri, genç kızların vazgeçilmezi “çeyiz”dir.
Tülbenler, mendiller, kenarları oyalı havlular, nevresim takımları, çanak çömlek daha neler neler… Bunlar tek bir noktası ise hepsinin ele emeği göz nuru olmasıdır.
Çeyiz hazırlığı yapan genç gelin adayı kızlarımızın olmazsa olması ve en dikkat ettiği şeylerden birisi havlu kenarı modelleridir.
Bu yazımızda sizlere çeyize koyulabilecek havlu modellerinden kısa kısa bahsedip bir kaç örnekle kapatacağız. Özellikle boş vakti boş olan, el becerisi olan, ben bunu yapabilirim diyen bayanlarımızın modellerimizi inceleyerek kendi duygularını, renklerini, desenlerini katarak daha hoş bir model ortaya çıkarmalarını temenli ediyoruz.

Özellikle genç kızlarımız bu modelleri yaptıkları taktirde etraflarından bir çok tebrik alacaklarına eminim. Çünkü bu tarz modellerin el işlemesi oldukça zordur ve zahmet isteyen bir iştir.
Çeyizlik havlu kenarı işlerken en çok dikkat etmeniz gereken şey renk uyumu olmalıdır. Bir havlu kenarında desen pek fazla dikkat çekmese renkler oldukça göze batmaktadır.
Yanlış işlenmiş bir çeyizlik havlu, çeyizlik gösteriminde sizin tüm havanızı söndürebilir rezil olmanıza yardımcı olabilir.

Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir