Ana sayfa / Havlu Kenarları / Çeşitli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri
iğne oyası örneği

Çeşitli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Türk bayanlarının vazgeçilmezi iğne oyalarını neredeyse hepimiz biliyoruz ve her yörenin oyasında tabi ki doğasını kültürünü yansıtan özellikler var peki biz neden makine yapımını değil de el yapımını seçmeliyiz.

 

Çünkü her noktasında bir emek var, makine yapımı olan iğne oyası havlu kenarı gözümüze daha güzel görünebilir ama asla el emeğiyle yapılanlarının yerini tutmaz.

 

Şimdi gelelim asıl konumuza yani iğne oyası havlu kenarı modellerine. Bizim neden bu modellere ihtiyacımız var? Çünkü birine veya kendimize el işi yaparken nasıl bir şey yapılacağı çok kafa yoran bir şeydir.

 

Bizde sizin kafanızda bir soru işareti kalmaması için bu yazımızda size iğne oyası havlu kenarı modellerini tanıtacağız ve tavsiyelerde bulunacağız.


 

Ayrıca iğne oyası yapmayı bilmeyenlerde ve uzun zamandır iğne oyası yapmayanlar bu modellere bakarak kendilerini geliştirebilirler.

 

Şüphesiz nazar boncuklu iğne oyası havlu kenarı modelleri Türk bayanlarının vazgeçilmezidir. Bu örneği sünnet düğünlerinde, gelin arabası süslemelerinde ve evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz.

 

Bu havlu kenarı örneği eminim işinize çok yarayacaktır. Şık bir görünüme sahip olan bu örnek banyolarınıza yeni bir hava katacak. Bu örnek evinizdeki masaların, sandıkların üzerini süslemek için ideal.

 

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

 

Bu motifli iğne oyası modeli çeyiz hazırlığı içerisinde olan annelerimiz ve gelinlerimiz için gerçekten ideal bir seçim olacaktır. Eminim bu modelin odanızın bir köşesinde durmasını isteyeceksiniz. Odanıza şık bir hava katacaktır.

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı   Kapalı giyinen ve tesettür giyime önem veren bayanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir