Ana sayfa / Astroloji / Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri


Boğa burcuna sahip insanlar diğer tüm burçlar arasında en inatçı, en azimli ve en katı olan burçtur.Boğa burcuna sahip insanların tuttuğunu koparan bir yapısı vardır.

 

Yapması gereken işler üzerinde düşünürken karar vermekte zorlanır.Ancak kararını verdikten sonra yapmak istedikleri şeyden hiç kimse kendilerini alıkoyamaz.

 

Hedeflerine ulaşabilmeleri için gitmeleri gereken yolda hızlarına hiç kimse yetişemez. Hedeflerine nasıl ulaşacağını bilmese de hayattan tam olarak ne istediğini bilen bir yapıları vardır.

boğaa Boğa Burcu Özellikleri

Boğalar burçlara kuşağına bakıldığında en güçlü burç olarak karşımıza çıkmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi ise sağlam ve güvenilir olmasıdır.

 

Mantıkları ile hareket etmek yerine daha çok duyguları ile hareket etmeyi severler. İşlerine yarayacaklarını düşündükleri bir şeye öyle yada böyle ulaşır yaramayacaklarına inandıkları bir şeyin ise yanından bile yaklaşmazlar.

 

Kendilerini mutlu etmeyecek şeylerle uğraşmayı pek sevmezler. Hayatın bu tür uğraşlar için yeterince uzun olmadığını düşünürler


Boğa Burcu İş Hayatı

Boğalar tam anlamıyla birer işkoliktirler. Yaptıkları her işte yaptıkları her işi sonlandırmayı ve başarılı olmayı çok iyi bilirler.Hırslı ve çalışkan olan boğalar bu özellikleri sayesinde mutlaka yükselir ve başarılı olurlar.

 

İşine gerekenden fazla düşkün olan boğa burcu riskli işlere atılmaz ve maddi gücünü oldukça iyi kullanırlar.Parasal konuda oldukça iyi olup geleceklerini mutlaka garanti altına alırlar.

Aşk Hayatı

Boğalar aşk hayatlarında sürekli ciddi beraberlik peşindedirler. Kendilerine layık olacak kişiyi beklerler.Birlikteliklerinde bazen kıskanç oldukları görülebilir. Ancak söylemekte fayda var ki ilişkileri pek ihtiraslı olmayabilir.

 

Romantik olan boğalar bu durumu ilişkilerine de yansıtmayı severler. Aşk hayatında oldukça duyarlı tutkulu ve takıntılı bir yapıya sahiptirler.

Olumlu Yönleri

Olumlu yönleri arasında dayanıklı olmaları ön plana çıkar. Güvenilir olması, mantıklı ve düşünerek hareket etmeleri, barışçıl, duyarlı, üretken ve sabırlı olmaları, son derece nazik bir kişiliğe sahip olmaları ve kendilerine yeten bir kişiliğe sahip olmaları boğaların olumlu özellikleri arasında gösterilebilir.

 

Olumsuz Yönleri

Bildiğini okuyan, inatçı ve aşırı kıskanç olmasının yanı sıra keyiflerine aşırı düşkün olmaları ve sadece kendilerini düşünmeleri gösterilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir