Ana sayfa / Bebek Yelekleri / Bebek Örgü Örnekleri

Bebek Örgü Örnekleri

Bebekler için örgü modelleri, hırkalar, patikler, kazaklar ve dahası. Şu anda bu sayfayı inceliyor sanız yüzünüzdeki tebessümü fark edilebildiğini hisseder gibiyim.

 

Bu bebekler gerçekten de örgünün en çok yakıştığı varlıklardır hiç kuşkusuz. Yeni anne adaylarının bebeklerini heyecanla beklediği günleri geçirirken;

 

işleyecekleri el örgü patikler, yelekler, ceketler ve bereler sizlere o heyecanlı günlerin mutlulukla ve zevkle geçirmenize yardımcı olacaktır.

 

Her yıl farklı modeller marifetli hanımların ellerinden dökülüyor, etrafımızda ne kadar örgü örnekleri bulacağımız yakınlarımız olsa da sizler için hazırlamış olduğum bu yeni galeride yeni tasarım el örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Bir çok farklı tasarımların bulunduğunu söylerken incelemek için resimlerin üzerlerine tıklayıp resimleri büyütebilirsiniz.

 

İşte sizlerin eşsiz varlıklarına, hediye edebileceğiniz birbirinden güzel el örgü bebek giyim çeşitleri.


 

Renklerin cıvıltısına birde bebeklerin saf güzellikleri eklenince işte böyle tablo gibi resimler çıkıyor meydana. Sayfanın ilk resmi olan bereli bebek gerçekten de çok sevimli görünüyor.

 

Yetişkinler olarak farklı tasarımları üzerimizde taşımaktan oldukça mutlu ve iyi hissediyoruz kendimizi; çocuk giyimi de artık oldukça gelişti ama her ne kadar gelişirse gelişsin bu berenin tadında bere vitrinlerde henüz görülmemiş bir model azıcık el işi biliyorsanız eğer, bu harika modelleri yapmaya çalışırken hiçte zorlanmayacaksınızdır.

 

Bebek örgü örnekleri ve modelleri. Kışın soğuk günlerini en iyi ısıtan giyim çeşidi hiç kuşkusuz yün iplikle örülmüş el örgü kıyafetlerdir. Bebeklerimize soğuğu hissettirmemek adına hadi iş başına hanımlar….

 

Bebekler İçin Örgü Örnekleri

Bu Yazıya da Bakın

Asimetrik Kesimli Bebek Yelek Modası

Bebekleriniz için normal yelek örgülerinden sıkıldıysanız, asimetrik kesimli bebek yelek modellerini denemelisiniz.   Bu yelek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir