Ana sayfa / Örgü / Bebek Örgü Hırka Modelleri
Bebek Örgü Hırka Modelleri_11

Bebek Örgü Hırka Modelleri

Yeni bebek örgü modelleri, örgü hırka modelleri. Sizler için en beğendiğimiz ve en güzel görünen bebek hırka modellerini paylaştık.

 

Bebeğinizin doğumunu beklerken onlara çeşit çeşit örebileceğiniz bu modeller hem şık hem de çok sevimli görünmektedirler.

 

Şirin bebeklerimizin üzerinde bu modeller çok daha güzel görüneceklerdir. Onlar için ister takım olarak ister tek hırka olarak yapabileceğiniz bu örgü modelleri bebeğinizi soğuktan koruyacaktır.

 

Kurdelelerle, işlemelerle ve çeşitli renkteki düğmelerle süsleyip farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Özellikle ön kısımlarına yapacağınız işlemeler hırkaları olduğundan farklı ve size özgü yapacaktır.

 


Bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk ipler ve kurdeleler kullanabilirsiniz. Her mevsimde bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

 

Sadece rengini değiştirmekle kalmayıp ip çeşitlerini de değiştirerek bebeğinizin için yumuşak hırkalar üretebilirsiniz. Cinsiyetine göre önlerindeki işlemeleri değiştirebilirsiniz.

 

Örnek olarak erkek bebeğiniz için modelin önüne hayvan figürü ya da araba modeli işleyebilirsiniz. Ya da kız bebeğiniz için şirin bir civciv modeli işleyebilirsiniz.

 

Bunlar siz değerli ziyaretçilerimizin yaratıcılığıyla zenginleşecektir. Sizler için kapşonlu modellerimizi de paylaştık.

 

İster kapşonlu modellerimizden isterseniz şapkası ayrı olarak örülen modellerimizden birini seçip örerek bebeğinizin sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir