Ana sayfa / Tesettür / Aker Sonbahar Kış Ferace Koleksiyonu

Aker Sonbahar Kış Ferace Koleksiyonu

Aker Ferace Modelleri Sonbahar Kış sezonu 2016. Farklı bir konsept olan tesettür giyim kendi arasında da bölümler içeriyor. Kaplar, pardösüler, elbiseler, feraceler gibi değişik parçalardan oluşmakta.

 

Birçok üründe olduğu gibi tesettür modasının dış giyim kolunda yer alan Aker markası, uzun yıllardan bu yana gerçekleştirdiği ürünler ve ideal yapılar ile sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılıyor.

 

Aker ferace modelleri sonbahar kış mevsimi için yeni baştan yaratıldı. Özellikle siyah rengin ağırlıklı olduğu modellerde farklı tarzlar yine sezona damgasını vuracaktır.

 

Bol kesimleri, ideal duruşları ve farklı kombinler için müsait yapıları ile tesettür giyim tercih edenlerin vazgeçilmesi olan feraceler, markanın kendi alanında ki en güzel parçalarından sadece biri.

 


Aker ferace modelleri sonbahar kış seçenekleri yakalı, yakasız ve kemerli modeller ile alternatifle sunmuş. Keçeli kumaşlar, krepler ve yünlü yapıları ile oldukça sıcak tutacak ürünler. Tüm kış boyunca rahatlıkla üzerinize alıp çıkabilirsiniz.

Yağmurlu havalar için yağmur geçirmez taba renkli ve bol düğmeli maskülen yapıda ki modeller ise biraz daha pardösü tarzındalar.

 

Rahat şık kesimleri, pantolon üzerinde rahatlık yaratacak şekilde uzunluğa sahip. Hatları en iyi şekilde kapattığı için uygun bedenli bayanlarında rahatlıkla giyebileceği modeller.

 

Aker ferace modelleri sonbahar kış ürünlerinde fazla çeşitlilik olmasa da ihtiyacınız olan tarzı rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu özel markanın tüm ürünleri gibi ferace modelleri de tercihin en kuvvetli olduğu parçalardan.

Aker Ferace Modelleri 2016 Sonbahar-Kış

 

Daha fazla tesettür makalesi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. http://yeniornekler.com/tesettur/

Bu Yazıya da Bakın

Şıklığınıza Şıklık Katacak Yeni Sezon Eşarp Koleksiyonu

Eşarp bayanlar üzerinde çok sıklıkla kullanılabilir adeta aksesuar olarak tabir edeceğimiz bir konuma gelmiştir ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir