Ana sayfa / Kampanyalar / Advantage Ek Kart Başvurusu Kampanyası

Advantage Ek Kart Başvurusu Kampanyası

Advantage kredi kartı sahipleri için muhteşem bir kampanya başladı. Kampanya ile birlikte Advantage kredi kartı sahipleri, sevdikleri için ücretsiz ek kart başvurusu yapabilecek.

Bu başvuru sonucunda kullanıcılar, 50 TL değerinde nakit puan kazanmış oluyorlar. Aynı zamanda Advantage kart puanlarını kart sahipleri, Finansbank atm üzerinden çekebiliyorlar. İsteyenler, Finansbank pos’larında da kullanabilirler.

Kampanyanın başlangıç tarihi 12 Ekim 2017’dir. Kampanya, 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Ek kart başvurusu yapan Advantage kredi kartı sahiplerinin başvurularının onaylamalarının ardından kartlarına 50 TL Nakitpuan yüklemesi yapılacaktır.


Ek kart başvuru ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, Advantage’nin web sitesinden kontrol yapabilirsiniz. Sitede bulunan Keşfet – Ek Kart alanından kontrol sağlayabilirsiniz.

Nakitpuan’ın Yüklenme Tarihi

Ek başvuru sonucunda alacağınız Nakitpuan, ayın ilk 15 günü onaylanan ev teslim edilmiş olan Ek kartlar için ayın 30’una kadar yüklenecektir.

Ayın 15 ile 30’u arasında onaylanması halinde ise bir sonraki ayın 15’ine kadar yükleme yapılacaktır. Kampanyaya ilişkin sorularınızı, müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir