Ana sayfa / Gelinlik / A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer alan a kesim gelinlik modelleri geçen yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da birbirinden güzel modellerler karşımıza çıkıyor.

 

2016 yılında tüm gelinlik markaları birbirinden şık a kesim gelinlik modellerine imza atmış.2015 yılına göre daha çok fransız danteli işlemeli a kesim gelinlik modelleri dikkat çekiyor.

tasli-a-kesim-gelinlik-modeli-2016 A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Diğer gelinlik modellerine göre biraz daha şık duran bu modelin bu kadar tercih edilme sebebi olarak kabarık etekli gelinlik modellerinin daha çok sevilmesi olarak açıklayabiliriz.

 

Tasarım olarak A harfine benzeyen bu gelinlik modelinin ismide buradan geliyor. Bu sebeple farklı bir çok gelinlik modelininde ortaya çıkmasına neden olmuştur.

 

Gelinliğin etek kısmının tarlatan işe genişletilmiş bir yapıya sahip olması nedeniyle giyim olarak biraz zor olsa da oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

 

Bazı a kesim gelinlik modellerinin bel kısmında biraz şişkinlik olması sebebiyle bu gelinlikler prenses gelinlik modelleriyle karıştırılabiliyor.

saten-a-kesim-gelinlik-modeli-2016 A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları


A kesim gelinlik modellerine baktığımız zaman en belirgin özellik olarak bel kısmının ince olması ve şemsiye şeklinde bir açı şeklinde genişlemesi çıkıyor karşımıza.

 

Gelelim a kesim gelinlik modeli tercih etmek isteyen gelin adaylarının en çok dikkat etmesi gereken konulara.
Öncelikle a kesim gelinlik modellerinde tasarımı gereği tarlatan kullanılması bu gelinlik modelini tercih eden gelin adaylarının düğün sırasında hareket yeteneğini kısıtlayabiliyor.

kuyruklu-straplez-a-kesim-gelinlik-modeli-2016 A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Bu gelinlik modelini hem giyerken hem de çıkarırken ortaya çıkan sorunlarda küçümsenecek gibi değil.

 

Bu gelinliği tercih edecek gelin adaylarının karşılaşabileceği sorunlardan bir taneside tuvalet olayı eğer bu konuda sorun yaşamak istemiyorsanız kendinize bir yardımcı seçmeniz yararınıza olacaktır.

A kesim gelinlik modelleri fiyatları

 

A kesim gelinlik modellerinin fiyatlarına baktığımız zaman arada çok büyük farkların olduğunu görüyüruz.

 

Tüm dünyaya kendini kanıtlamış moda devi haline gelmiş markaların fiyatları yüksek olurken, diğer firmaların fiyatları biraz daha uygun olabiliyor.

 

Yaptığımız araştırmalar sonucu a kesim gelinlik modeli fiyatlarınını 1000$ ile 9000$ arasında değişebildiğini görebiliyoruz.

 

Bu Yazıya da Bakın

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik seçerken her gelin adayının dikkat etmesi gereken belli başlı bazı kurallar vardır. Bunların başında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir