Ana sayfa / Dantel / Yeni Sezon Örgü Harikası Danteller

Yeni Sezon Örgü Harikası Danteller

Merhaba değerli okurlarımız bu yazımızda sizlere hepsi birbirinden güzel ve 2016 yılına damga vuracak dantel örnekleri hakkında bilgi verip beğendiğimiz ve sizlerinde beğeneceğini düşündüğümüz bazı yeni örneklerden bahsetmek istiyoruz.

 

Danteller çeyizlerimizin vazgeçilmezlerinden biri olan ve maddi değeri pek olmayan büyük bir işçilik ve önem gerektiren çalışmalardan biridir bu yazımızda birbirinden güzel 2016 yeni dantel modelleri hakkında bazı örnekler göstereceğiz.

 

En eski zamanlardan beri anneannelerimizin veya babaannelerimizin zamanından beri dantel örnekleri çok popüler olmuştur ve günümüze kadar 2016 yeni dantel örnekleri popülerliğini korumaya devam ediyor dantel modelleri arasında en çok popüler olanlar ise tığ işi dantel örnekleridir.

Derya Baykal Dantel Örnekleri

 

Eğer internette yeterince örnek bulamıyorsanız veya dantel örnekleri veya havlu kenarları yapılışı hakkında zorluk yaşıyorsanız ekranların en çok izlenen programlarından biri olan “Deryalı Günler” adlı programı takip edebilir ve anlatımlı olarak yeni dantel örnekleri hakkında bilgi alabilir çalışmalarınızda sizlere kolaylık sağlayabilir.

 

Eğer kaçırdığınız programları tekrar izlemek istiyorsanız internetten programın eski bölümlerini bulabilirsiniz.2016 yeni dantel örnekleri hakkında bu programda çok fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.


 

İsterseniz galeride verdiğimiz örneklere bakabilir ve sizlere örnek olması için bu dantel örneklerini kullanabilirsiniz.

 

Derya Baykal’ın programında sürekli yeni dantel örnekleri çıkmaya devam ediyor bizlerde bu dantel örneklerini elimizden gelince sizlere paylaşmaya çalışıyoruz.

 

Dantel örneklerinin yanı sıra havlu kenarları ile ilgili kategorimize bakabilir ve o çok güzel anneannelerimizin havlularına benzer havlu sahibi olabilirsiniz.

2016 Yeni Dantel Modelleri

2016 yılında oldukça popüler olan dantel örneklerini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz 2016 yılında birbirinden güzel bu dantel örnekleri hakkında daha detaylı bilgi için diğer konularımıza bakabilirsiniz.

 

Ayrıca bu hepsi birbirinden güzel dantel modellerinin yanı sıra tüm diğer el işi çalışmalarınızda kullanmak üzere birbirinden güzel iğne oyalarının yer aldığı sayfamıza göz atmayı unutmayın Youtube kanalımıza abone olabilir ve videolu anlatımlarımıza bakabileceğinizi unutmayın.

 

Ayrıca derya baykal lif modelleri yazımıza bakabilir derya baykalın yeni lif örneklerini inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Konuşturan El İşi Seccadeler

Emek verdiğimiz işler her zaman bizim için değerli olmuştur. Dantelleri, işlemeleri büyük zorluklara katlanarak hazırlarız. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir