Ana sayfa / Örgü / hem cebinizi hem İçinizi Isıtacak Hırkalar

hem cebinizi hem İçinizi Isıtacak Hırkalar

2016 Örgü Hırka Modelleri

Örgü ile yapılan çalışmalar kış aylarımızın vazgeçilmezleri haline gelmişlerdir.Bu örgüler çeşitli şekillerde karşımıza çıkıyor.

 

Örgüler ile şapka, patik, kazak, süveter, hırka ve yelek gibi bir sürü birbirinden farklı şey örebilirsiniz. Örgü kullanılarak yapılan çalışmalar arasında en çok dikkat çeken çalışmalardan biride örgü hırka modelleri olmaktadır.

 

Örgü kullanılarak yapılan hırkalar son günlerde çok değişik şekillerde kaşımıza çıkıyor.

El-isi-bayan-hirka hem cebinizi hem İçinizi Isıtacak Hırkalar

Eskiden kolay ve sade modeller ile karşımıza çıkan örgü hırka modelleri şimdi hem daha güzel hem de yapımı daha zor olan modeller ile tekrar karşımızda.

 

Yakası geniş olan, boncuklu, kurdeleli, farklı süslemeli örgü hırka modelleri karşımıza en çok çıkan hırkalar arasında yer alıyor.

 

Hırka örmeye karar verdiyseniz isterseniz kendi kafanıza göre modeller üretebilir isterseniz mevcut olan modelleri değiştirerek yeni hırkalara sahip olabilirsiniz.


 

Kısa veya uzun hırkalar oldığu gibi yakalı ve yakasız olan hırkalar en çok karşımıza çıkan hırka modelleri arasında.

Eğer son modaya uygun bir hırkaya sahip olmak istiyorsanız iğne oyaları bölümünü de ziyaret edebilir ve buradaki çalışmalara bakabilirsiniz.

 

Eğer tayt üstüne giyebilceğiniz bir şey arıyorsanız böylece hem modayı takip etmiş olursunuz hemde daha şık örgü hırka modellerinden birine sahip olmuş olursunuz.

 

Bu verdiğimiz örgü hırka modellerinin arasından istediğinizi seçebilir ve yapılışları hakkında bilgi alabilmek için yine sitemizin diğer kategorilerinden bakabilirsiniz.

 

Ardından çalışmanıza uygun tığ ve ipleri seçtikten hemen sonra örgü modelleri kullanılarak örülen bir hırkaya sahip olabilirsiniz.

 

2016 Yeni Hırka Modelleri Resimli

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir