Ana sayfa / Havlu Kenarları / İçinde Bulunduğumuz Yıla Özel Havlu Kenarları
2016 Havlu Kenarı Örnekleri_15

İçinde Bulunduğumuz Yıla Özel Havlu Kenarları

Çeyizlerde vazgeçilmeyen parçalardan olan havlu kenarı örnekleri, 2016 yılında da sahaya çıkıyor.

 

Modası geçti denilse de havlu kenarları hiçbir zaman eskimeyen bir geleneğimizdir. Evet, eskisi kadar bilinmese de havlu kenarları günümüzde kullanılmakta ve pek çok genç kızın çeyizinde yer almakta, havlu kenarı örnekleri çok popüler olmasa da 2016 modellerini sizlere anlatacağız.

 

2016 yılında ne farklı olacak derseniz sizlere tamamen değişik figürler olacak diyemem ancak havlu kenarlarında eskiye dönüş var.

 

Eski modeller çok daha moda bunun nedeni ise yeni üretilen modellerin çok fazla olmaması ve geçmişe dönük modellerin şuanda daha popüler olması olabilir. 2016 yılında çiçek desenli havlu kenarları ve hayvanların yer aldığı figürler olacak.

 

Kelebek figürleri oldukça moda yine aynı şekilde çiçeklerin oluşturduğu havlu kenarları çok çok moda, sizlerde bu tarz havlu kenarları arasından seçim yapabilirsiniz.


 

Papatya Havlu Kenarı Örnekleri için başlığa tıklayınız.

 

Çiçek Desenli Havlu Kenarı Örnekleri

 

Havlu kenarı ya da diğer dantel örneklerinde her zaman çiçek desenleri ve modelleri görürüz. Çiçek desenleri her yıl moda mı oluyor? Genel olarak evet ancak sizler kendi tasarımlarınızla farklı modelleri yaratabilirsiniz.

 

Örnek verecek olursak herkesin aklına gelen çiçek modelleri yerine direk bir gül modelini havlu kenarına işleyebilir ve ona renk verebilirsiniz.

 

Gerçek anlamda bir gül havlu kenarına hem renk katacak hem de dolu görünecektir. Hoş görünmesi havlu kenarında en önemli vurgudur sizlerde bunu tercih edebilirsiniz.

 

Havlu Kenarı Örnekleri Video

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir