Ana sayfa / Moda / 2015 Sonbahar – Kış Renkleri
2015 Sonbahar - Kış Renkleri_4

2015 Sonbahar – Kış Renkleri

Biz sonbahara alışmaya çalışırken, sonbaharın trendleri çoktan mağaza vitrinlerini süsledi bile. Yaz aylarında vitrinleri süsleyen cıvıl cıvıl parlak renkler, 2013 sonbahar sezonunda, yerini nude ve pastel tonlara bırakıyor.

 

Somon rengi, pudra rengi, kemik rengi gibi şeffaf renklerin ön plana çıktığı yeni sezonda, kıyafetlerimiz oldukça sade, şık ve zarif olacak.

 

2015 sonbahar renkleri arasında somon, kemik, taş, haki, siyah, gül kurusu, mint, su yeşili gibi hafif ve göz yormayan renklerin yanında, bordo ve zümrüt yeşili gibi dikkat çekici ve iddialı renkler de yer alıyor.

 

Nasıl görünmek istediğiniz ise size kalmış. Bu sezon somon rengi kazaklar, hırkalar ve gömleklerin  yanında, sezonun modası maxi eteklerde de yine somon rengi favorimiz oluyor.

 

Pudra rengi ve pembe tonları arasında bir yerlerde bize göz kırpan somon rengi, 2015 sonbahar sezonunda sıkça karşılaşacağımız renklerin de başında geliyor.

 

Siyah ve beyaz, hiç bir zaman modası geçmeyen, her sezon tercih edilen en önemli iki renk. İster yaz, ister ilkbahar, ister kış, isterseniz de sonbahar sezonunda tercih edebileceğiniz siyah rengini, hem günlük hayatta hem de gece davetlerinde tercih etmeniz de mümkün.

 

Bu sezon da sıkça karşımıza çıkacak olan siyah rengi, pantolonlardan kazaklara, trençkotlardan paltolara, aksesuarlardan ojelere kadar her yerde bizimle olacak.

 


Siyahın yanında bir de beyaz var. Beyaz her ne kadar yaz rengi gibi görünse de, soğuk kış günlerinde giyeceğiniz beyaz elbisenizin içinde gayet zarif ve şık görünmeniz mümkün.
2015-Sonbahar-Kis-Renkleri_15 2015 Sonbahar - Kış Renkleri

2015-Sonbahar-Kis-Renkleri_9 2015 Sonbahar - Kış Renkleri

2015-Sonbahar-Kis-Renkleri_10 2015 Sonbahar - Kış Renkleri

54-2015
2015-Sonbahar-Kis-Renkleri_4 2015 Sonbahar - Kış Renkleri
2015 Sonbahar Kış Bayan Moda
2015-Sonbahar-Kis-Renkleri_3 2015 Sonbahar - Kış Renkleri

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir