Ana sayfa / Havlu Kenarları / Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2016
Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2016_21

Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2016

Evinizin vazgeçilmez parçalarından birisi olan, hem mutfağınızda hem de banyonuzda büyük bir özenle kullandığınız havlularınızın kenarlarını birbirinden değişik ve hoş görünümlü desenlerle süsleyerek evinizde hoş bir değişiklik yaratabilirsiniz.

 

Dilerseniz kenarlarını süslediğiniz havlularınızı çeyizinize de koyabilirsiniz. Sitemizde bulunan birbirinden farklı ve hoş havlu kenarı örnekleri arasından kendi zevk ve tercihlerinize uygun olan desenlerin seçimini kolaylıkla yapabilir, hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

En Yeni Havlu Kenarı Modelleri

 

Banyonuzda ve mutfağınızda kullandığınız havlularınızda farklı desenler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Genellikle banyo havluları için bulunan havlu kenarı örnekleri arasında papatya, lale, gül, karanfil gibi çiçek desenleri sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Banyonuzda kullandığınız havlularınızı birbirinden güzel çiçeklerin yanı sıra kuğu gibi hayvan desenleriyle de süsleyebilirsiniz.

 


Kuğu desenini aynı zamanda simli ya da boncuklu bir işlemeyle tamamlayarak oldukça şık bir hava yakalayabilir, havlularınızı kullanmaya kıyamayabilirsiniz.

 

Dilerseniz banyo havlularınızı sadece misafirlerinizin kullanabilmesi için özel olarak farklı havlu kenarı modelleri ile süsleyebilirsiniz.

 

Mutfağınızda kullanacağınız havlularınızı daha şık bir hale getirmek için meyve desenli havlu kenarı örnekleri arasından tercihinizi yapabilir, mutfağınızın temasına uygun bir süsleme yapabilirsiniz.

 

Elma, armut, çilek, muz gibi meyvelerin şekillerini havlularınızın kenarına desen olarak işleyerek oldukça eğlenceli ve değişik mutfak havlularına sahip olabilir, mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

 

Havlularınızı süslemek için birbirinden farklı ve değişik desen seçeneklerini inceleyebilir kendi zevk ve tercihlerinize göre birçok seçenek arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

1 Yorum

  1. En Güzel Havlu Kenarı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir